WİNX CLUB

Winx Club Hayranlarının Sitesi

AnasayfaKapıTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Stella'nın Özellikleri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Stella_DiLaRaaa
Admin

MesajKonu: Stella'nın Özellikleri   Cuma Eyl. 18, 2009 12:04 pm

stella

güneş kadar parlak...

Stella,Güneş ve Ay perisidir.Solaria ülkesinin prensesidir.18 Ağustos doğumludur.annesi ve babası ayrı olduğu için,bu konuda sorunlar yaşar.Bloom'un en yakın arkadaşıdır. zaten Bloom'u Dünya'dan Alfea Koleji'ne getiren de Stella'dır.
Stella,modayı yakından takip eder,havalıdır ve alışverişi çok sever.

miniperisine bir bakalım!

amore
amore,aşk ve sevgi miniperisidir.aşk okları atabilir.sevgi doludur.herkesin iyiliğini ister.duygusaldır.Stella ile baş edebilecek tek miniperidir.

miniperisine bir bakalım!

amore
amore,aşk ve sevgi miniperisidir.aşk okları atabilir.sevgi doludur.herkesin iyiliğini ister.duygusaldır.Stella ile baş edebilecek tek miniperidir.

Stella İle Keşfet:Moda
Stella'nın Moda ile ilgili yazdığı bu kitabı okursan,moda senin içn bir gizem olmayacak.
Öncelikle Stella ile daha yakından tanışacaksın,onun Alfea'daki odası ile ilgili yazdıklarını okuyacak,erkekler hakkında düşündüklerini öğreneceksin.
güzel olmak için günlük yüz bakımını nasıl yapacağın,surat biçimine göre günlük belli belirsiz makyaj örnekleri,dişleri beyazlatan formüller ve senin için en doğru saç!(tabii bunun için yani saç kısımı için Stella mini test hazırlamış,ben yaptım,saçlarım Flora gibi,uzatmalıymışım!)ayrıca büyük burun,belirgin elmacık kemikler gibi problemleri de makyaj ile halletmeyi öğretiyor Stella.
Eskiden insanların nasıl giyindiğini merak ettin mi?Stella çok merak etmiş,yazdığına göre Profösör Dufour'dan yardım alarak bir sihir öğrenmiş ve insanların eskiden nasıl giyindiklerini kendi gözleriyle görmek için bu sihri yapmış.gördüklerini "Zaman Gardrobu"bölümünde bize de anlatıyor.nerde nasıl giyinmelisin "modanın elkitabı"bölümünde bulabilirsin.Coco Chanel ile röportaj,tırnak güzelliği,batik,görünüş testi,Stella'nın güzellik sırları,moda ile ilgili meslekler ve daha neler neler bu kitapda!
Stella ile keşfet:moda kitabı tüm Panço mağazalarında var.7 YTL.bana ilk pahalı gelmişti ama okuyunca fiyatına değiyor kitabın güzelliği.

stella ile rapörtajımız:

winxwinx yazmış:
> merhaba stella.ben Dilara.seni deliler gibi seviyorum.ben size 1 site
> hazırladım.şimdi seninle bu sitede yayınlamak için 1 raportaj yapmak
> istiyorum.lütfen cevap yaz. sevgiler!!!!!!!!!!
>
> 1)nasıl bu kadar güzel olabiliyorsun??
> 2)en yakın arkadaşın Bloom hakkında ne düşünüyorsun?
> 3) "stella" ismi ne anlama geliyor?
> 4)en sevdiğin renk nedir?
> 5) site ziyaretçilerine ne demek istersin?
>
> http://winxclub.twilight-vampire.com
Merhaba,
Mailin ve soruların için teşekkürler,

Güzellik, aileden geçen bir şey heralde:)
BLOOM ÇOK ŞEKER, çok yardımsever ve çok akıllı biri. biraz inatcıdır
sadece..
Yıldızları ifade eden bir anlamı var.:

Sarı & Turuncu tonları tercih ettiğim renklerdir.
Tüm site ziyaretcilerine, ilgilerinden ötürü teşekkür ediyorum.. Herkesi
çizgi filmimizi ve dergimizi takip etmeye davet ediyorum vede sitemizi
ziyaret etmeyide unutmasınlar.. Hepinizi çok ama çok seviyorum. Herşey
gönlünüzce olsun..
Sevgiler
Stella

Saçlarınızın nasıl olmasını istersiniz?"anketini Stella kazandı.
İşte Stella'nın oyları toplamasına neden olan güzel saçlarıyla ilgili bir tanıtım:
dünyada sarı saçlı olma şansına sahip olanların sayısı (ne yazık ki) çok az... Ama Stella, sihirli güçlerine sahip olduğu güneş gibi sarı,pırıltılı saçlara sahip.Saçları her ortamda pırıldıyor ve kakülleri ile çok sevimli görünüyor. (Not: kakülleriniz varsa size saç bantları çok yakışır, Stella bile herzaman takıyor) Bu şekilde saçlara her tip model yakışır neredeyse, bu nedenle değerlerli ziyaretçilerimiz oylarına Stella için kullandı.Tebrikler...

Not: tanıtımın bazı bölümleri "Stella ile keşfet moda" kitabından alınmıştır.

Sihirli giysisi: harika şık ve pratik üçlü kanatlar, süper ve mini turuncu bir şort,yarım askılı büstiyer. upuzun ve harika çizmeler, saçlarının iki atkuyruğu toplanması da çok sevimli ve güzel bir görünüş vermiş.

enchantix giysisi: parça parça pembe-turuncu tatlı bir etek, harika kanatlar ve ilginç,şık ve kısa bir üst.

Alıntıdır.
Kullanıcı profilini gör http://winxclub.twilight-vampire.com

Stella'nın Özellikleri
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mesaj yazanların özellikleri gözükmüyor...
» Romantizm ÖzeLLikLeri ve TemsiLciLEri
» Cemre Kemerin Özellikleri
» İşte burcunuzun en belirgin özellikleri!
» Açılar ve Özellikleri farklı bi açıdan :))